Bebilon pepti 2 do jakiego wieku refundacja?

Bebilon pepti 2 to preparat dla niemowląt, który dostarcza dziecku niezbędnych składników odżywczych potrzebnych do zdrowego rozwoju. Jest to hipoalergiczny preparat mlekozastępczy w proszku. Zawiera białka serwatkowe mleka krowiego, które zostały poddane wysokiemu stopniowi hydrolizy i których alergiczność została znacznie ograniczona.

Czym jest Bebilon pepti 2?

Bebilon pepti 2 to hipoalergiczny preparat mlekozastępczy w proszku o unikalnej formule. Zawiera białka serwatkowe mleka krowiego poddane wysokiemu stopniowi hydrolizy, co znacznie zmniejsza ich alergenność.

Ten hipoalergiczny preparat zawiera składniki odżywcze niezbędne do wzrostu i rozwoju niemowląt od 6 miesiąca życia. Jest specjalnie dostosowana do wymagań żywieniowych niemowląt z alergią na mleko krowie i wspomaga zdrowy przyrost masy ciała.

Ten hipoalergiczny preparat zawiera opatentowaną formułę zawierającą oligosacharydy GOS/FOS oraz bakterie probiotyczne Bifidobacterium breve M-16V. Składniki te zapewniają unikalne połączenie korzystnych bakterii i wspomagają barierę jelitową.

Bebilon pepti 2 Syneo to proszek przeznaczony do stosowania w postępowaniu dietetycznym u niemowląt powyżej 6. miesiąca życia, dzieci i dorosłych z alergią pokarmową na białka mleka krowiego. Stosuje się go również w diagnostyce alergii pokarmowej na białka mleka krowiego oraz w przypadku wystąpienia objawów związanych z alergią.

Bebilon pepti 2 Syneo w proszku to hipoalergiczny preparat, który zawiera opatentowaną formułę zawierającą GOS/FOS lub bakterie probiotyczne. Składniki te stanowią unikalne połączenie pomocnych bakterii i wspomagają barierę jelitową.

Czym jest Bebilon pepti 2 Syneo?

Bebilon pepti 2 Syneo to hipoalergiczny preparat mlekozastępczy w proszku dla niemowląt z alergią pokarmową na białka mleka krowiego. Jest to wysoko skoncentrowany produkt wytworzony z białek serwatkowych mleka krowiego poddanych wysokiemu stopniowi hydrolizy. Zawiera szereg ważnych witamin i minerałów.

Jest odpowiedni dla dzieci od 6 miesiąca życia z alergią na mleko. Jest również dostępny w specjalnej formule dla dzieci, które cierpią na alergię pokarmową na ryby.

Składnikami Bebilonu pepti 2 Syneo są: koncentrat białka serwatkowego (z mleka krowiego poddanego wysokiej hydrolizie), tauryna 5,1 mg, cholina 15 mg, nukleotydy 2,4 mg, galaktooligosacharydy 0,2 g, wapn, emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tluszczowych estryfikowane kwasem cytrynowym), fruktooligosacharydy (0,006 %).

Bebilon pepti 2 Syneo można podawać dziecku z alergią na mleko lub ryby od 6 miesiąca życia. Jest to bowiem bardzo wysokiej jakości preparat mlekozastępczy w proszku, wyprodukowany z białek serwatkowych pochodzących z mleka krowiego, poddanych wysokiemu stopniowi hydrolizy.

Czym jest Bebilon pepti 2 Seneo?

Bebilon pepti 2 Seneo to proszek przeznaczony do stosowania w postępowaniu dietetycznym u niemowląt powyżej 6. miesiąca życia, dzieci i dorosłych z alergią pokarmową na białka mleka krowiego. Stosowany jest również w diecie eliminacyjnej w diagnostyce alergii na białka mleka krowiego oraz w przypadku wystąpienia objawów związanych z alergią na białka mleka krowiego (objawy skórne (AZS, pokrzywka), zaburzenia żołądkowo-jelitowe (kolka, nieprawidłowa konsystencja stolca), objawy ze strony układu oddechowego (objawy podobne do astmy)).

Zawiera bakterie Bifidobacterium breve M-16V. Jest także dobrym źródłem galakto- i fruktooligosacharydów (GOS/FOS), które są korzystne dla równowagi mikrobiologicznej. Zawiera naturalne wystepujace bakterie probiotyczne z Bifidobacterium breve – galakto- i fruktooligosacharydy.

Bebilon pepti 2 Seneo do jakiego wieku refundacja jest oparta na indywidualnym profilu farmakokinetycznym leku, który różni się w zależności od pacjenta. Lek jest metabolizowany głównie w wątrobie, co powoduje wysokie stężenie biotyny, kwasu foliowego oraz witamin A, C i E.

Czym jest Bebilon pepti 2 DHA?

Bebilon pepti 2 to hipoalergiczna formuła, która wspomaga dietę odstawienia od piersi, wolną od mleka krowiego, dla dzieci z alergią na mleko. Nadaje się do karmienia butelką od 6 miesiąca życia i zawiera wszystkie składniki odżywcze, których potrzebuje Twoje dziecko, ale nie zawiera białka mleka krowiego, które może wywołać reakcję alergiczną.

Jest to pokarm bez kalorii i bez cukru. Białko mleka zostało poddane hydrolizie (ekstensywnej hydrolizie), aby ułatwić dziecku jego trawienie i zmniejszyć prawdopodobieństwo wywołania reakcji alergicznej.

Formuła zawiera również laktozę, aby dziecko mogło cieszyć się każdym karmieniem i wspierać zdrowy przyrost masy ciała. Jest również dobrym źródłem witaminy D, która pomaga dziecku rosnąć w siłę.

Możesz podawać dziecku 3 porcje dziennie. Jedna porcja to 210 ml wody zmieszanej z 7 płaskimi miarkami proszku.

Oceń artykuł: Bebilon pepti 2 do jakiego wieku refundacja?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5