Jak wypłacić pieniądze z twisto?

Wybierając usługę Twisto, Kupujący wyraża zgodę na niniejsze „Ogólne warunki handlowe dla klientów serwisu TWISTO”. Kupujący oświadcza również, że posiada pełną zdolność do czynności prawnych i ma ukończone 18 lat.

W związku z tym usługa płatności Twisto jest przeznaczona wyłącznie dla osób spełniających powyższe wymagania.

Jak przelać pieniądze z twisto na konto bankowe?

Twisto jest jednym z wiodących czeskich dostawców płatności mobilnych, który oferuje łatwe, szybkie i bezpieczne płatności online lub w sklepie. Zapewnia również najlepsze kursy wymiany walut, natychmiastowe powiadomienia o płatnościach i kompleksowe produkty ubezpieczenia podróżnego.

Założona w 2013 roku firma Twisto stała się liderem na rynku środkowoeuropejskim z 1,6 mln klientów i planuje zwiększyć swój zasięg na Polskę. Firma jest obecnie wspierana przez takich inwestorów jak Zip Money.

Firma oferuje natychmiastowy kredyt na codzienne zakupy i wydatki. Na koniec miesiąca Twisto wysyła fakturę na podstawie wydatków klienta. Klient może uregulować fakturę w całości lub odroczyć ją o kilka miesięcy.

Aplikacja została zaprojektowana jako nowoczesna aplikacja płatnicza, oferująca użytkownikom prosty i szybki sposób dokonywania codziennych płatności. Twisto wykorzystuje cyfrową kartę Mastercard do przetwarzania transakcji. Umożliwia to użytkownikom płacenie jednym dotknięciem smartfona i jest zintegrowane z rozwiązaniami płatniczymi Wirecard.

Jak wypłacić pieniądze z twisto na kartę?

Twisto to czeski dostawca płatności typu „kup teraz, zapłać później”, który pomaga kupującym lepiej zarządzać budżetem poprzez odraczanie płatności. Działa na tej samej zasadzie co Klarna i jak dotąd ma 1,6 mln użytkowników.

Firma, która jest częścią lidera BNPL – Zip Money, zamierza rozpowszechnić swoje usługi w całej Europie Środkowej i Wschodniej. W tym celu pozyskała niedawno 16 mln euro finansowania, a w następnej kolejności planuje ekspansję na Polskę i Rumunię.

Korzystający z aplikacji klienci otrzymują 45-dniowy nieoprocentowany kredyt na wydatki, który mogą uregulować w całości lub rozłożyć na raty. Po spłacie mogą przedłużyć okres kredytowania o kilka miesięcy.

Założone w 2013 roku Twisto szybko się rozwija i obecnie ma 1,6 miliona klientów w Czechach i Polsce. Jej wzrost i obietnice przyciągnęły uwagę inwestorów takich jak Zip Money, który niedawno objął udziały w praskiej firmie.

Jak wypłacić pieniądze z twisto na konto PayPal?

Jeśli chcesz szybko pobrać pieniądze z konta PayPal, najlepszym sposobem jest połączenie z nim konta bankowego. W ten sposób zweryfikujesz swoją tożsamość i zniesiesz limity wysyłania i wypłacania pieniędzy.

Następnie możesz wypłacić pieniądze z konta PayPal na to konto bankowe, korzystając z usługi Przelew PayPal. Usługa ta jest płatna, a środki powinny dotrzeć w ciągu 1-3 dni (jeśli wybierzesz Przelew Natychmiastowy).

Inną opcją jest zamówienie czeków za pośrednictwem konta PayPal. Jednak w tym przypadku czas oczekiwania na realizację czeków wynosi do 2 tygodni, a PayPal pobiera opłatę w wysokości 1,50 USD za każdy czek.

Twisto to aplikacja do płatności za zakupy online, która została założona w Pradze i od tego czasu rozpowszechniła się na polskim rynku. Oferuje system scoringowy oparty na danych o zakupach online, danych z urządzeń technicznych i informacji o geolokalizacji.

Oceń artykuł: Jak wypłacić pieniądze z twisto?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5