Czy restauracje będą otwarte w maju?

Jeśli czujesz potrzebę wyjścia z kuchni i złapania jakiegoś szybkiego i pysznego jedzenia, mamy dobrą wiadomość. Większość dużych sieci będzie otwarta w maju.

Większość restauracji będzie zamknięta na Święto Dziękczynienia i Boże Narodzenie, ale są też takie, które planują huczne rozpoczęcie nowego roku. Zapoznaj się z listą popularnych sieci, które będą otwarte zarówno w Sylwestra, jak i w Nowy Rok.

Olive Garden

Olive Garden od lat jest podstawą amerykańskiej sceny restauracyjnej. Znana jest z nieograniczonych ofert makaronów i pysznych paluszków chlebowych.

Sieć restauracji inspirowanych kuchnią włoską należy do Darden Restaurants, które jest również właścicielem Red Lobster.

Olive Garden prosperuje pomimo trudnych czasów, w tym pandemii koronawirusa, która mocno dotknęła branżę hotelarską. A promocja Never Ending Pasta Bowl powraca po krótkiej przerwie.

Panera

Panera to sieć piekarnio-kawiarni serwujących różnorodne dania śniadaniowe, obiadowe i kolacyjne. Firma jest znana ze swoich kanapek śniadaniowych i ciastek, ale oferuje również opcje lunchowe, w tym zupy i sałatki. Jest to jedna z pierwszych restauracji typu fast-casual, która umieściła w swoim menu liczbę kalorii, a także usunęła ze swoich potraw sztuczne aromaty, kolory i konserwanty.

Pizza Hut

Pizza Hut to popularna sieć pizzerii, która działa od 1958 roku. Posiada lokalizacje w całym kraju, które oferują opcje dine-in, carry-out i delivery.

Wielu fanów zastanawia się, czy będą mogli ponownie cieszyć się swoim ulubionym jedzeniem po zamknięciu wielu lokalnych lokalizacji.

Na szczęście Pizza Hut nie planuje zamykać żadnych sklepów w przyszłości! Zamiast tego firma planuje skupić się na dostawach i menu na wynos.

Qdoba

Qdoba Mexican Eats, sieć restauracji typu fast casual, otworzy lokalizację w Cabela’s Crossing w maju. Jest to część planu firmy, która chce wprowadzić co najmniej trzy restauracje w rejonie Buffalo.

Restauracje cieszą się reputacją restauracji serwującej wysokiej jakości jedzenie i oferującej klientom możliwość stworzenia własnych burritos, bowli, tacos, quesadillas i nachos. Oferuje również ręcznie miażdżone guacamole i trzy serowe dipy queso.

Chick-fil-A

Chick-fil-A jest jedną z najpopularniejszych restauracji typu fast food w Stanach Zjednoczonych. Posiada ponad 2 600 lokali w 47 stanach, Puerto Rico i Kanadzie.

Sieć restauracji planuje otworzyć trzy lokale w Broome County. Pierwsza z nich będzie znajdować się w Vestal, a w planach są także otwarcia w Johnson City i Binghamton.

Firma jest znana z uprzejmego personelu i ma politykę, zgodnie z którą pracownicy muszą zawsze mówić „proszę” i „dziękuję”. To czyni ją jedną z najbardziej uprzejmych restauracji sieciowych w kraju.

Denny’s

Denny’s, sieć restauracji typu casual diner, serwuje klasyczne amerykańskie potrawy. Sieć restauracji posiada 1 631 franczyzowych, licencjonowanych i firmowych restauracji na całym świecie.

Sieć otwiera w tym miesiącu nową lokalizację w Hanover, N.C., gdzie stworzy 90 miejsc pracy. Stworzy ponad 90 miejsc pracy.

Domino’s

Domino’s to sieć pizzerii, która koncentruje się na szybkim jedzeniu i dostawie. Oferuje również zniżki i promocje dla członków programu Piece of the Pie Rewards.

Domino’s dąży do bycia najlepszym miejscem do zamawiania pizzy w Nowym Jorku i poza nim, a czyni to z oddaniem obsłudze klienta. Jej innowacyjna technologia pozwala śledzić pizzę za pośrednictwem aplikacji Domino’s, niezależnie od tego, gdzie jest dostarczana.

Raising Cane’s

Raising Cane’s, sieć smażonych kurczaków z Luizjany, znana ze swoich paluszków, otwiera swoją pierwszą lokalizację w Północnej Wirginii w Sterling. Restauracja będzie otwarta w centrum handlowym Dulles Eastern Plaza przy Atlantic Boulevard, po przekątnej od Chick-fil-A.

Szybka kuchnia otworzyła swoją pierwszą restaurację w Baton Rouge w Luizjanie w 1996 roku. Została ona nazwana na cześć żółtego labradora założyciela Todda Gravesa, który stał się maskotką marki.

Red Lobster

Red Lobster to największa na świecie sieć restauracji z owocami morza, posiadająca ponad 700 lokalizacji w całej Ameryce Północnej. Jej popisowe dania to Cheddar Bay Biscuits i Endless Shrimp.

Firma jest zaangażowana w promowanie zdrowego odżywiania i wspieranie lokalnej społeczności. Zobowiązała się do przekazania miliona dolarów na rzecz 125th Street Business Improvement District i Apollo Theater.

Ruth’s Chris Steak House

Jeśli jesteś fanem steków, to na pewno będziesz chciał odwiedzić Ruth’s Chris Steak House. Jest to popularna restauracja z ponad 150 lokalizacjami na całym świecie, a jej menu słynie z wołowiny USDA Prime podawanej na talerzach o temperaturze 500 stopni.

Słynna jest również ze świeżych owoców morza, dań i deserów przygotowywanych od podstaw, koktajli rzemieślniczych i wybornych win. Wszystko to w połączeniu z gościnnością, z której dumny byłby jej imiennik.

Oceń artykuł: Czy restauracje będą otwarte w maju?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5