Empik jak zapłacić środkami z konta?

Czy kupujesz książki, muzykę, filmy, zabawki czy elektronikę, Empik jest jednym z największych sprzedawców internetowych w Polsce. Odkryj szeroką gamę nowych produktów popularnych marek, w tym telefony komórkowe, laptopy, monitory i sprzęt AGD.

Dzięki Storyly, Empik Go był w stanie sprostać każdemu ze swoich wyzwań i uzyskać jeszcze więcej korzyści ze swojej aplikacji. Wykorzystali historie do udostępniania treści i ofert specjalnych, zwiększania liczby płatnych subskrypcji i zbierania danych pierwszej strony poprzez interakcje z odbiorcami.

Płać kartą kredytową lub debetową

Nie zawsze jest jasne, kiedy powinieneś użyć karty kredytowej, debetowej czy gotówki, aby za coś zapłacić. Jeśli jednak znasz różnice między tymi trzema narzędziami finansowymi, możesz lepiej zdecydować, jak zapłacić, gdy wymaga tego sytuacja.

W przypadku większości zakupów karta debetowa jest lepszym wyborem, ponieważ natychmiast usuwa pieniądze z twojego konta. Ułatwia to śledzenie wydatków i zapobiega nadmiernym wydatkom lub powstawaniu długów poprzez obciążanie konta wydatkami, których nie możesz spłacić.

W ten sam sposób karta kredytowa może być przydatna do dokonywania większych zakupów, które chcesz spłacić w czasie. Upewnij się jednak, że używasz karty o niskim oprocentowaniu, aby zmniejszyć kwotę, którą będziesz płacił co miesiąc w postaci odsetek.

Karta debetowa może być również użyta do uzyskania szybkiej linii kredytowej poprzez podpisanie w swoim banku umowy o ochronie przed przekroczeniem salda. Uważaj jednak, aby nie przesadzić z wydatkami, ponieważ może to spowodować wysokie opłaty za przekroczenie salda.

Wiele kart debetowych jest również wyposażonych w logo sieci kredytowej, takiej jak Visa(r) lub Mastercard(r). Sieci te pozwalają Ci wybrać opcję dokonywania zakupów w ich sieci i płacenia kredytem zamiast debetem.

Płacenie za pomocą konta bankowego

Jednym z najciekawszych aspektów konta bankowego jest możliwość sprawdzania stanu konta podczas wykonywania codziennych czynności. Jest to również o wiele wygodniejsze, niż noszenie przy sobie nieporęcznej gotówki, przeciąganie karty kredytowej lub czeku gotówkowego.

Możesz być również mile zaskoczony, gdy dowiesz się, że możesz płacić środkami ze swojego konta za pomocą czegoś, co nazywa się poleceniem zapłaty. Jest to prosty proces, który pozwala Twoim klientom płacić za Twoje usługi za pośrednictwem lokalnych oddziałów lub bankomatów, a także online. W dłuższej perspektywie może to również oznaczać dla Ciebie wzrost obrotów. Poza tym możesz wykorzystać ją do dokonywania wielu innych płatności za pomocą istniejącego portfela cyfrowego – a co najlepsze, nie musisz już wypełniać żadnych formalności! Jeśli myślisz o otwarciu konta dla siebie, nie bój się poprosić o bezpłatną konsultację.

Płać z eDesk

eDesk to oprogramowanie do obsługi klienta w handlu elektronicznym, które pomaga sprzedawcom internetowym poprawić obsługę klienta i rozwinąć biznes. Pomaga im zarządzać i odpowiadać na pytania klientów dotyczące ich produktów w sposób, który poprawia ich reputację, zwiększa sprzedaż i sprawia, że są bardziej produktywni.

eDesk działa poprzez umożliwienie Twojej firmie otrzymywania i odpowiadania na wiadomości wysyłane przez klientów za pośrednictwem różnych środków, takich jak poczta elektroniczna lub formularze kontaktowe na rynkach. Wiadomości te są przechowywane jako bilety i wyświetlane w skrzynce pocztowej eDesk, gdzie mogą być przeglądane przez każdego pracownika firmy, który ma konto eDesk z odpowiednimi uprawnieniami.

Bilety w skrzynce pocztowej eDesk mogą być organizowane i śledzone za pomocą tagów, które ułatwiają wyszukiwanie określonych wiadomości. Dzięki temu w ciągu kilku sekund można znaleźć odpowiednie informacje.

Innym sposobem organizacji zgłoszeń jest przypisanie im właścicieli w systemie „round-robin”, dzięki czemu wszyscy członkowie Twojego zespołu automatycznie widzą właściciela każdego zgłoszenia, które otwierają. Organizowanie zgłoszeń w ten sposób to prosty i opłacalny sposób na zapewnienie, że cały Twój zespół jest świadomy wszystkich problemów, z jakimi spotykają się Twoi klienci.

Kiedy będziesz gotowy do zapłacenia za eDesk, możesz to zrobić, klikając link Podsumowanie rozliczeń na swoim koncie. W ten sposób uzyskasz pełny obraz swojego rachunku, w tym takie szczegóły, jak: z jakich produktów korzystasz, jakie plany wybrałeś i jaki rodzaj płatności wybrałeś (roczny czy miesięczny).

Oceń artykuł: Empik jak zapłacić środkami z konta?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5