Jak wejść na karachan?

Pochodzący z Tracji Karakachan jest jedną z najstarszych ras zwierząt domowych w Europie. Te duże psy są znane ze swojej wyjątkowej odporności na choroby i zostały wyhodowane do ochrony stad owiec przed niedźwiedziami i innymi drapieżnikami.

Te psy pracujące są bardzo wysokie, mają szerokie plecy i mocne klatki piersiowe. Są to psy o podwójnym umaszczeniu, które wymagają regularnego szczotkowania, aby ich sierść nie matowiała i nie osadzała się na niej.

Spis Treści

/b

HISTORIA

Karakaczan to tradycyjna rasa, która wywodzi się od starożytnych Traków i była używana przez koczowniczych pasterzy w Bułgarii. Psy te znane są ze swoich wyjątkowych właściwości ochronnych przed drapieżnikami i innymi zwierzętami gospodarskimi i pozostały praktycznie niezmienione przez tysiące lat.

Są to duże psy w typie molosowatych o podwójnej sierści, która może być czarna, brązowa, pręgowana, sobolowa lub pied (biała łata z ciemnymi włosami). Wymagają dużo ruchu i pielęgnacji, żeby były zdrowe.

/g

W świecie anonimowych społeczności internetowych wyróżnia się jedna wyjątkowa społeczność – 4chan. Jej sława dała początek lokalnym, obcojęzycznym wersjom czanów, takim jak polski karaczan. W przeciwieństwie do amerykańskich odpowiedników, polscy anonowie słyną z działań trollingowych, które w historii Internetu zostały uznane za pozytywne – najazdów. Takie naloty są uważane za znak sukcesu karachanu i źródło jego siły.

/h

Karakachan to rasa dużych psów w typie molosów o szerokich plecach, głębokich klatkach piersiowych i dobrze umięśnionych ciałach. Mają dużą, szeroką głowę z orzechowymi lub brązowymi oczami i uszami w kształcie litery V, które leżą płasko z boku głowy.

To znany imageboard i jeden z największych w Polsce, założony w 2010 roku. Do najsłynniejszych działań trolli należą naloty na polskich polityków, dziennikarzy i papieża Jana Pawła II.

Następny artykuł

Jak grac w Lola?

Oceń artykuł: Jak wejść na karachan?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5