Teresa z rolnik szuka żony – jak się nazywa?

Farmer szuka żony to międzynarodowy reality franchise, który łączy czterech przystojnych farmerów z grupą niezrzeszonych kobiet, które nie mają szczęścia w świecie randek.

Teresa z Rolnik szuka żony jest jedną z kobiet, które walczą o czterech przystojnych farmerów. Ma duże doświadczenie w branży rolniczej i ma nadzieję, że w tym nowym programie znajdzie swojego męża!

Jest rolniczką

Teresa z Rolnik szuka żony jest rolniczką, która mieszka w Sequim w stanie Waszyngton ze swoim mężem Mattem. Uprawiają warzywa i kwiaty na 2-akrowej farmie o nazwie Tampopo Farm, którą starają się przekształcić w gospodarstwo bez orki.

Jego praktyki rolnicze koncentrują się wokół gleby i wykorzystują wiele metod organicznych. Starają się też dobrze kontrolować chwasty i utrzymywać glebę w dobrej kondycji.

Pomimo wyzwań, nadal prowadzą gospodarstwo z wielką troską i optymizmem. Są też oddani swojej społeczności i nie dyskryminują nikogo, kto chciałby kupować ich produkty.

Są prawdziwym zespołem i naprawdę kochają to, co robią. Jeśli więc szukasz świeżych, lokalnych produktów, odwiedź Sequim Farmer’s Market i poznaj tych dwoje wspaniałych ludzi. Chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą Ci znaleźć idealne lokalne produkty dla Twojej rodziny.

Jest matką

Realityczny serial telewizyjny Farmer Wants a Wife, który ma premierę na FOX w środę 8 marca o 21:00 ET, zmierzy się z grupą przystojnych farmerów z grupą samotnych kobiet. Każdy z nich będzie się umawiał z kobietą i wprowadzał ją w rolniczy styl życia, mając jednocześnie nadzieję, że rozkwitnie między nimi romans.

Farma, którą Teresa prowadzi w Sequim w stanie Waszyngton, ma powierzchnię dwóch akrów i produkuje warzywa i kwiaty. Jej pasją jest bezpieczeństwo żywnościowe i uwielbia wykorzystywać swoje rolnicze wykształcenie do wspierania lokalnej społeczności. Wierzy, że każdy powinien mieć dostęp do świeżej, zdrowej żywności.

Teresa jest żoną Mike’a Irvinga i mają syna Charlesa Oakleya Irvinga oraz córkę Eleanor Joyce. Są dumnymi rodzicami i mają nadzieję, że będą mogli dzielić się ze światem swoją miłością do jedzenia i rolnictwa.

Jest babcią

Teresa, kierownik ds. marketingu w Keenan Farms w Kettleman City, doskonale rozumie przemysł pistacjowy. Jej rodzina jest częścią tego biznesu i wie z pierwszej ręki, jak wiele pracy wymaga uprawa. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą i inspirować innych do zajęcia się tą branżą.

Kiedy nie zajmuje się rolnictwem, Teresa pracuje jako konsultantka dla rolników i właścicieli firm. Ma bogate doświadczenie w księgowości, rachunku kosztów i zarządzaniu małymi firmami.

Posiada wraz z mężem, Mattem Rohanną, 2-hektarowe gospodarstwo w Sequim w stanie Waszyngton. Uprawiają tam różne warzywa i kwiaty, korzystając z praktyk organicznych. W ciągu najbliższych kilku lat zamierzają przejść na uprawę bez orki. Pomimo wyzwań, nadal koncentrują się na jedzeniu i jakości. Są bardzo wdzięczni za swoją społeczność i wsparcie, które od niej otrzymują. I oczywiście zawsze na pierwszym miejscu stawiają potrzeby swoich klientów.

Jest żoną

Teresa jest starszym księgowym w Farmer | Morgan i ma imponujące doświadczenie zarówno w księgowości, jak i w zarządzaniu małymi firmami. Jej doświadczenie w księgowaniu kosztów i obsłudze klienta uczyniło ją wartościowym członkiem zespołu.

Jest także dumną mamą dwójki dzieci. Jest żoną Mike’a Irvinga, z którym ma syna i córkę.

Jeśli jesteś fanem reality TV, to z pewnością ucieszy Cię wiadomość, że Fox przygotowuje nową wersję słynnego programu Farmer Wants a Wife. W programie pojawi się czterech przystojnych farmerów z gromadką samotnych kobiet poszukujących mężczyzny z wielkimi butami i sercem.

Premiera programu odbędzie się w środę 8 marca o 9:00 ET. Program będzie oparty na brytyjskiej wersji o tej samej nazwie i jest produkowany przez Fremantle Media, należącą do Idola i Got Talent. Można go oglądać za darmo w aplikacji i na stronie sieci.

Oceń artykuł: Teresa z rolnik szuka żony – jak się nazywa?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5