Jak usunąć konto origin?

Jeśli korzystasz z Origin od dłuższego czasu i nie chcesz już mieć swojego konta, możliwe jest jego usunięcie. Wystarczy, że skontaktujesz się z działem obsługi klienta EA, który pomoże Ci w tym procesie.

Użytkownik Reddita o pseudonimie FlyingOfficer ma obecnie problem ze swoim kontem Origin, który go martwi. Obawia się, że EA może usunąć jego konto, a on straci dostęp do wszystkich gier, które kupił przez lata.

Origin to platforma gier online i dystrybucji cyfrowej

Origin to platforma gier online i dystrybucji cyfrowej stworzona przez Electronic Arts (EA). Umożliwia użytkownikom kupowanie gier przez Internet, pobieranie ich na komputer i granie w nie.

Origin oferuje również miesięczną usługę subskrypcyjną o nazwie Access, która oferuje 10% zniżki na wszystkie zakupy. Umożliwia to graczom zakup tytułów, na które w innym przypadku nie mogliby sobie pozwolić.

Seria oryginalna YouTube’a Origin rozpoczyna się od niepokojących wydarzeń, gdy statek kosmiczny zbliża się do planety zdolnej do podtrzymania życia ludzkiego. Szybko okazuje się, że coś wślizguje się na pokład i zaraża załogę, co prowadzi do walki o przetrwanie.

Pierwsze pięć odcinków Origin to imponujący horror sci-fi z dużą ilością niepokojącej atmosfery i scenografii na pokładzie statku. Jednak serial marnuje swój potencjał, wykorzystując całą masę klisz i przewidywalnych punktów fabularnych, które wyczerpują się w połowie czasu trwania serialu.

Oferuje bibliotekę gier do kupienia i pobrania

Origin to platforma gier online, która umożliwia kupowanie i pobieranie gier bez konieczności używania fizycznych płyt z grami. Posiada stale rosnącą bibliotekę gier pochodzących z ponad 100 studiów.

Możesz znaleźć szeroki wybór gier na PC z katalogu EA, w tym epickie gry RPG i pełne akcji strzelanki. Oferuje również wybór gier free-to-play, dzięki którym możesz wypróbować nowe tytuły przed ich zakupem.

Abonamentowa usługa Origin Access umożliwia pobieranie najnowszych tytułów EA. Daje Ci również dostęp do czasowych wersji próbnych, wczesnego dostępu oraz zniżek na przyszłe zakupy.

Posiada łatwą w użyciu bibliotekę gier, w które możesz grać w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu. Posiada również funkcję przechowywania w chmurze, która umożliwia zapisywanie postępów w grze, abyś mógł je wykorzystać, gdy będziesz w drodze.

Właścicielem i operatorem serwisu jest Electronic Arts, co oznacza, że można z niego bezpiecznie korzystać. Ma pewne problemy i nie jest tak dopracowany jak Steam, ale to dobra opcja dla osób szukających prostego sposobu na granie w gry.

Oferuje abonament

Abonament oferowany przez Origin to dobry sposób na uzyskanie wczesnego dostępu do nowych gier EA. Dzięki niej użytkownicy otrzymują zniżki na zakupy, a także mogą wypróbować wersje próbne gier do pobrania przed zakupem pełnych wersji.

EA ogłosiła niedawno, że jej usługa abonamentowa dla gier na komputery PC będzie dostępna w lipcu i wystartuje jako „Origin Access Premier”. W ramach tej usługi gracze otrzymają przedpremierowy dostęp do takich gier, jak Madden NFL 19, Battlefield 5 i Anthem.

Dodatkowo będą mogli bezpłatnie grać w starsze tytuły EA na PC w „skarbcu” i otrzymywać 10% zniżki na zakupy.

Początkowy abonament Premier kosztuje 30 dolarów rocznie lub 5 dolarów miesięcznie. Choć członkostwo w Premier nie jest tanie, w dłuższej perspektywie pozwoli Ci zaoszczędzić sporo pieniędzy. Dzięki niemu zyskasz wiele korzyści, w tym darmowe mikrotransakcje we wszystkich kupowanych grach.

Oferuje wsparcie

EA Origin to platforma cyfrowej dystrybucji gier wideo i menedżer oprogramowania, który umożliwia pobieranie gier, łatek i innej zawartości. Nie oferuje bezpośredniego sposobu na usunięcie konta, więc musisz skontaktować się z doradcą EA ds. gier.

Według jednego z użytkowników Reddita, który posługuje się nazwą FlyingOfficer, jego konto Origin zostało przypadkowo wyłączone kilka tygodni temu. Użytkownik ten, którego prawdziwe imię brzmi Samar Roy Choudhury, współpracuje z menedżerem społeczności EA, aby rozwiązać ten problem.

W Git, origin to alias, którego używa zdalne repozytorium, gdy klonujesz je za pomocą git clone. Alias ten umożliwia łatwe wyciąganie zmian w górę rzeki lub publikowanie lokalnych commitów. Identyfikuje on także gałąź główną w zdalnym repozytorium, które sklonowałeś.

Oceń artykuł: Jak usunąć konto origin?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5