Co kupić na 18 koledze?

Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś przemyślanego, co mógłbyś podarować nowemu współpracownikowi, czy też podziękować komuś, kto wykracza poza swoje obowiązki w pracy, mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

Darowanie prezentów może być trudne, ale nie musi. Tak długo, jak będziesz trzymać się profesjonalnych prezentów i unikać osobistych przedmiotów, takich jak ubrania czy zapachy, powinno być dobrze!

Rocketbook

Rocketbook to notatnik, który pozwala na pisanie notatek i projektów za pomocą długopisu, a następnie skanowanie ich za pomocą darmowej aplikacji i wysyłanie do skonfigurowanych wcześniej usług w chmurze. Aplikacja wykorzystuje zgłoszoną do opatentowania technologię przechwytywania obrazu, aby dokładnie i szybko zdigitalizować Twoje odręczne strony.

Następnie zeskanowana strona jest zapisywana bezpośrednio w wybranym folderze docelowym. Możesz skonfigurować Rocketbook tak, aby zapisywał Twoje strony w dowolnym miejscu, w tym w Google Drive, Evernote, Dropbox, OneNote, Slack i Box. A jeśli chcesz, możesz nawet użyć funkcji OCR do przepisywania swoich stron.

Ten notatnik ma także elegancki, nowoczesny wygląd i magnetyczne Pakiety Stron, które dodają różne szablony na froncie. Obejmują one takie rzeczy, jak listy rzeczy do zrobienia i notatki ze spotkań.

Piękne skarpety

Kiedy przychodzi do kupowania skarpet, nie chcesz zadowolić się niczym innym niż tym, co najlepsze. Dlatego zebraliśmy najbardziej stylowe, wygodne i niedrogie opcje, które pomogą Ci utrzymać stopy w cieple i suchości tej zimy.

Te skarpety z wełny merynosów zapewnią Ci ciepło i ciepło, a jednocześnie odprowadzą pot, żebyś nie przegrzał się w ciągu dnia. Świetnie nadają się do biegania, chodzenia lub po prostu do leżenia w domu.

Yoicy Socks są dostępne we wszystkich większych miastach Nigerii, takich jak Lagos, Kano, Ibadan, Kaduna, Port Harcourt, Benin i Maiduguri. Możesz je łatwo kupić w Ubuy, który jest kompleksowym sklepem z globalnymi produktami i markami.

Driftaway Coffee

Driftaway Coffee to usługa subskrypcyjna, która okresowo wysyła Ci świeżą kawę najwyższej jakości. To świetny wybór dla osób, które wolą mieć dostarczoną kawę i które chcą spróbować nowych smaków z całego świata.

Driftaway Coffee stara się również zmniejszyć swój ślad węglowy poprzez ekologiczne pozyskiwanie, recykling i używanie ekologicznych opakowań. Za każdy funt sprzedanej kawy Driftaway przekazuje 5 centów na rzecz World Coffee Research, aby wesprzeć zrównoważony rozwój i długoterminową stabilność kawy.

Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem serwisu subskrypcji kawy, Driftaway wyśle Ci zestaw do degustacji, abyś mógł zacząć. To świetny sposób na określenie Twojego profilu smakowego i upewnienie się, że otrzymujesz kawy, które odpowiadają Twoim preferencjom.

Bob Ross Chia Pet

Bob Ross jest jednym z najpopularniejszych artystów wszech czasów, a ten chia pet to zabawny sposób na ożywienie jego ducha. W zestawie znajduje się ręcznie wykonana doniczka, paczki z nasionami chia do 3 zasadzeń, wygodna plastikowa tacka oraz instrukcja sadzenia i pielęgnacji.

Zwierzątka chia to stylizowane figurki z terakoty zawierające nawilżone nasiona chia (Salvia hispanica), które kiełkują w ciągu kilku tygodni, imitując futro lub sierść zwierzęcia. Wyprodukowano kilka wariantów, w tym świnkę, żółwia i szczeniaka. Na ich licencji powstały również wizerunki postaci z kreskówek, takich jak Trolle, Garfield, Scooby-Doo, Looney Tunes i SpongeBob. Hasło śpiewane w reklamie telewizyjnej, gdy roślina rośnie poklatkowo, brzmi „Ch-ch-ch-chia!”, co prawdopodobnie zostało zainspirowane sesją burzy mózgów w agencji, podczas której jedna z osób udawała, że jąka się nazwą produktu.

Homesick Candle

Homesick Candle to linia świec, które tworzą ręcznie zalewane świece, zaprojektowane tak, by przywoływać wspomnienia miejsc i czynności. Do ich produkcji używa się naturalnej mieszanki wosku sojowego i olejków zapachowych, które emitują mniej dymu, toksyn i szkodliwych substancji chemicznych niż świece na bazie parafiny.

Mają kolekcje świec oparte na krajach, stanach i miastach, a także bardziej szczegółowe świece o tematyce wspomnieniowej. Ich mieszanka wosków sojowych jest również nietoksyczna i nie zawiera toksycznych tworzyw sztucznych, parabenów, ftalanów, syntetycznych barwników i innych substancji.

Świeca Grandma’s Kitchen jest idealna dla każdego, kto tęskni za domowym posiłkiem. Górne nuty masła z jabłkiem i śmietaną sprawiają, że jest to zapach, który przypomni Ci o gotowaniu Nany.

Inna świeca zapachowa z kolekcji Countries and Escape to Kanada, do której dodano zapachy podwójnej kawy i naleśników z syropem klonowym. Zapewnia równomierne roztopienie i może wypełnić swoim mocnym aromatem duże pomieszczenie.

Oceń artykuł: Co kupić na 18 koledze?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5